CIRCO treedt samen met een groeiend aantal netwerkpartners, in steeds meer regio’s en sectoren, actief in contact met bedrijven. Om deze geactiveerde bedrijven ook echt op weg te kunnen helpen in de CIRCO Tracks en Classes, zijn regelmatig extra trainers nodig.
In 2019 werd al een groep van 10 trainers opgeleid via het train-de-trainer-programma van CIRCO. En ook in 2020 kwamen er weer nieuwe trainers bij.
Nieuwe trainers 2020
CIRCO selecteert uiteraard iedere keer experts die goed aansluiten bij het CIRCO gedachtengoed: ‘creating business through circular design’. Op 15 januari 2020 werd een groep experts een hele dag getraind in de CIRCO-methode en -aanpak. Vanaf nu kunnen zij dus aan de slag met het trainen van bedrijven en ontwerpers die hun producten en businessmodellen willen herontwerpen om van de circulaire economie ook daadwerkelijk een florerende economie te maken.
De trainers die op 15 januari 2020 werden toegevoegd aan het team zijn:
- Martijn Kerssen
- Klaske Postma
- Rick Passenier
- Esther Dekhuijzen
- Micha Klaarenbeek
- Christiaan Maats
- Jorien Nijmeijer
Nieuwe trainers 2019
Op 16 april 2019 tekenden maar liefst 10 nieuwe trainers een samenwerkingsovereenkomst met CIRCO.
De trainers die vanaf dat moment werden toegevoegd aan het CIRCO-trainersteam zijn:
- Arthur ten Wolde
- Bas Roelofs
- Diederik Merkens
- Ellen Sillekens
- Erik Bronsvoort
- Fieke Grooters
- Linda Louwissen
- Ronald Lewerissa
- Mars Holwerda
- Tom Evers
Discussieer mee